AKTIVNÍ DOVOLENÁ 2022 U NAŠICH SOUSEDŮ Fascinující svět hor,intenzivní zážitky,pěší turistiky nebo na kolech,golf,koupání v teplých jezerech s křišťálově čistou vodou, to je dovolená v Rakousku..


Toužíte po aktivní dovolené?Chcete poznat sami sebe a získat novou enrgii. Tak to se nemusíte trmácet kraj světa a stačí zavítat do sousedního Rakouska.Navštivte Salbach Hinterglemm z jeho úžasnou přírodou, stovkama kilometrů turistických stezek nebo trasama pro skialpinisty.Dobrou volbou je i Gastein, kde najdete golf,nordic walking,horská kola nebo turistiku.Lenošení se potom můžete oddávat v horském jezeře a Skybaru v láznÍch Alpen Therme Gastein.TakÉ Zell am See a Kaprun, Ötztal, Vorarlbersko nebo Kitzbühelské Alpy zaručují dovolenou bohatou na jedinečné zážitky.......Připravili jsme pro vás víkendové , krátkodobé i tydenní pobyty s ubytováním různých kategorií, se stravou i bez stravy.Na přání klienta zajistíme i doprovodný program či průvodce....je opravdu z čeho vybírat.To už ale opravdu záleží jen na Vás.....

zpět
CA mach53 doporučuje svým klientům nákup sportovního vybavení u firmy Trtík Sport. Servis lyží a snowboardů je prováděn na strojích firmy Wintersteiger.

Lyže a ski servis