LAST MINUTE od 01.10.2019 : MALLORCA 7n ****/PP od 745,-e,EGYPT 7n****/AI od 589,-e,TURECKO 7n****/AL od 653,-e,ŘECKO 7n****/AL od 695-e,KANÁRY 7n***/AL od 759.-e,TUNISKO 7n****/Al od 886.-e , DUBAI 7n*****/SN od 975.-e,ŠPANĚLSKO 7n****/Al od 843.

Máme pro Vás připravenu nepřekonatelnou nabídku německých,rakouských i českých cestovních kanceláří včetně SUPER LAST MINUTE do celého světa na celý rok 2019.Určite jste si u nás už někdy koupili zájezd nebo pobyt a nebo jste už letos strávili třeba jarní prazdniny buď na sněhu nebo ty letni v teploučku za výhodnou cenu Last nebo First Minute nákupu. Můžete ale také pořád nyní na konci leta a začínajícím podzimu jít teplu a sluníčku ještě pořád naproti a užívat si i nyni opravdovou a vytouženou dovolenou tentokrat třeba na zájezdech za teplem zatím za LAST MINUTE nakup....Kdo nemusi moře a velke teplo ať si objedná Eurovíkend nebo návštěvu na podzimních nebo jiných trzích v Istanbulu, Římě, Barceloně, Vídní, Norimberku nebo jiných městech a nebo turistické,poznávací nebo jinak aktivní pobyty na Kanárech, Malorce, Portugalsku,Rakousku apod. Můžete si ovšem už zakoupit Váš zájezd do tepla nebo k moři za velmi výhodnou cenu třeba jako First minute i na pozdější nebo i poslední měsíce roku 2019 a nebo dokonce i na první měsíce roku 2020. Můžete tak stravit dovolenou v teple na sluničku u more třeba ještě v říjnu nebo dokonce naplánovat si přímo dovolenou už i na ty další pozdní měsíce roku 2019 jako je listopad nebo prosinec a nebo už dokonce s velkým předstihem na leden nebo únor 2020.......Tak stejně Vám můžeme nabídnout už i dnes předvánoční,Vánočni nebo Silvestrovské lyžařské pobyty vše za cenu FIRST MINUTE....Vyberte si u nás dovolenou od českých kanceláří s odlety z Brna nebo Prahy nebo od renomovaných německých a rakouských cestovních kanceláří s odlety z Vídně nebo z některého z německých letišť za nejnižší možnou cenu bez zbytečných bezpečnostních tax a palivových příplatků..........
Máte-li zájem, tak neváhejte a kontaktujte nás včas...........zpět

Cestovní kancelář mach53

IBC, Příkop 4, 602 00 BRNO

tel: 545 176 110

napište nám

Dr. Michal Mach
tel.: 606 707 060
CK mach53 doporučuje svým klientům nákup sportovního vybavení u firmy Trtík Sport. Servis lyží a snowboardů je prováděn na strojích firmy Wintersteiger.

Lyže a ski servis