VŠICHNI JSOU UŽ V MEXIKU-slunce, sombrera,vysmátí lidé s rysy starých Mayů,podmanivá hudba a tequila


Nejde si prostě nezamilovat krajinu s kvetoucími kaktusy velkými jako stromy,kde místo ještěrek pobíhají leguáni a ze zamlženého pralesa vystupují ruiny po davno zaniklých civilizacích.Můžete v moři pozorovat velryby, přímo ze stromu trhat pomeranče,manga a banány.Vyberte si s námi tuto dovolenou , oddejte se hříšnému lenošení na pláži v typické mexické síti hamaka a popíjejte mexickou margaritu, když vám nad hlavou létají pelikáni a do toho hrají snad všudypřítomní mariacci.
Nejpřitažlivější turistickou oblastí na poloostrově Yucatan je bezkonkurenčně Riviera Maya - Mayská riviéra.Navštivte lázeňské letovisko Cancún nebo jeho "mladší sestru" městečko Playa del Carmen.Na Yuacatanu jsou pohromadě nejznámější mayské památky.Mayské město Chicén, sídliště Cobá a mayské vesnice s obědem připraveným domorodými indiánkami.Mexičané jsou milí sice trochu rezervovanější ale hrozně rádi oslavují.Fiesty se odehrávají v zahradách a zásadně při světle lampionů.Je třeba vyzkoušet pokrmy z ryb,hlavní jídlo comida, které se skládá z několika chodů. Kukuřičné placky plněné vším možným a hlavně pálivé omáčky.ale to nesmíte podcenit, protože to co je v Mexiku pálivé je hodně ale hodně pálivé.a odjet bez ochutnávky nějaké fazolové speciality je vlastně zločin.Hlavní sezona je mezi prosincem a květnem, od července je tepleji, ale více dešťů a 90% vlhkost vzduchu.
Takže si stačí připravit pas s platností nejméně půl roku, zvolit nějaký hotel v okolí Cancúnu, které jsou na elmi slušné úrovni a pokud zvolíte 4* nebo 5* budete určitě spokojeni....a pokud si zvolíte službu all inclusive budete moci konzumovat tequilu , pivo a rum 2č hodin denně. Pokud tedy budete schopni.
Vaše dovolená snů může začít.............Máme pro vás připravený pro sezonu 2017/2018 široký výběr těch nejlákavějších nabídek.
Takže neváhejte splňte si sny a kontaktujte nás.


zpět
CK mach53 doporučuje svým klientům nákup sportovního vybavení u firmy Trtík Sport. Servis lyží a snowboardů je prováděn na strojích firmy Wintersteiger.

Lyže a ski servis